Chcesz nauczyć się pisać znaki chińskie?

Pisanie chińskich znaków wcale nie jest takie trudne, przedstawię Ci odpowiednie zasady jakich należy przestrzegać, aby zapoznać się z tą sztuką, która przybliży Cię do świata Chin.

Dołącz do osób uczących się chińskiego za pomocą KURSU ONLINE

Do jakiego KURSU? Dowiedz się poniżej

 🔽🔽🔽🔽🔽🔽

Ten kurs przygotuje Cię do porozumiewania się w języku chińskim, od samych podstaw ! Możesz zacząć nawet jeśli nie wiesz nic o języku chińskim!

This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.

Co otrzymasz wykupując dostęp do tego kursu?

🔶Dostęp do prawie 10 godzin materiałów wideo w 170 mini lekcjach, które przygotują Cię do opanowania języka chińskiego na poziomie HSK 1.

🔶Dostęp do tajnej grupy na Facebooku, w której znajdują się inni użytkownicy tego kursu, na pewno znajdziesz tam pomoc i kontakty do osób takich jak Ty

🔶Dostęp do dodatkowych materiałów zamieszczanych na naszej tajnej grupie!

🔶Zadania domowe, skupiające się m.in. na prawidłowej wymowie, które będę osobiście sprawdzał.

🔶Pełne wsparcie z mojej strony!W momencie, kiedy potrzebujesz pomocy z danym zagadnieniem możesz o każdej porze kontaktować się ze mną!

🔶GWARANCJA SATYSFAKCJI DO 30 DNI

Jeżeli stwierdzisz, że ten kurs nie jest tym czego oczekiwałeś, to kontaktujesz się ze mną, a ja bez zbędnych pytań zwracam Ci pieniądze!

Czy istnieje inna droga ?

Oczywiście, że tak!

 

Masz wiele rozwiązań! Możesz:

 

📕 Uczyć się samemu z podręcznika, pamiętaj jednak o tym, że język chiński jest językiem tonalnym. Oznacza to, że musimy zwracać szczególną uwagę na to, w jaki sposób wypowiadamy słowa. Podręcznik nie skoryguje Twojej wymowy i nie będzie w stanie pomóc Ci w tej kwestii,

 

🎥 Obejrzeć mnóstwo poradników na YouTubie lub innych serwisach, gdzie z pewnością zapoznasz się z zasadami dotyczącymi tonów, gramatyki czy słownictwa. Większość materiałów dostępnych jest w dużej mierze w języku angielskim, co dla wielu może być uciążliwe. Wiedza ta nie jest również usystematyzowana.

 

👩‍🏫 Uczęszczać na lekcje w szkole językowej. Wiąże się to jednak z tym, że osoby, które będą razem z Tobą w grupie mogą przyswajać wiedzę w zupełnie innym tempie, niż Ty. Oznacza to, że będą albo Cię opóźniać albo iść za szybko z materiałem. Uwierz mi, wolałbyś tego uniknąć!

 

 

💰 Pozostają jeszcze lekcje indywidualne lub zajęcia z nativem, z reguły jednak są one bardzo drogie!

Jeżeli masz dodatkowe pytania to po prostu napisz do mnie! 


konradadamczyk@akademiachinskiego.pl


Facebook : Konrad Adamczyk


Instagram: dai.kegong